TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
“ ÖNCE GÖNLÜNÜ , SONRA ÖMRÜNÜ “ verdiği Türkiye Yardım Sevenler Derneği ‘nin Genel Başkanı, çok değerli büyüğümüz, 53 yıllık duayen sivil toplum lideri, camiamızın ışığı, güzel insan
SN. BİRSEN ELDEM’i kaybettik.
Acımız çok büyük, yastayız…
Genel Başkanımızı, 7/Ekim/2019 Pazartesi günü saat 10.00’da Derneğimizden, öğle namazını müteakiben Kocatepe Camii’nden sonsuzluğa uğurlayacağız.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi
91. Yıl Kutlama ve Ödül Törenimizi , ANITKABİR ziyaretimiz sonrasında Vakıfbank Genel Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Birsen ELDEM Hanımefendinin evsahipliğinde Sn İmren AYKUT, Sn Saime TOPTAN , değerli
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 5 Aralık Kadın Hakları Gününü Kutlar
“Şuna inanmak gerekir ki, dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir.” Mustafa Kemal Atatürk 5 Aralık 1934 Kadın Hakları Günü kutlu olsun… MİNNETTARIZ 05.12.2021
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
94 YILDIR; Yaşama, İnsana, Doğaya, Sevgi ile Dokunmayı, Bir ve Beraber Olmayı, Sevgiyi, İyiliği Paylaşmayı SEVİYORUZ… 14.02.2022