TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Şehitler Haftasını Saygı ve Minnetle Anmaktadır
Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere canları pahasına vatanımızı savunmuş tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.
Bizlere bıraktığınız bu toprakları canımız pahasına koruyacağız
14.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Şubelerimizle Çevrimiçi Toplantısı
Bu haftaki ZOOM toplantımızı KÖRFEZ, BAŞİSKELE, GEMLİK, GÖLCÜK, BURSA, İNEGÖL, KOCAELİ, KARAMÜRSEL, MUDANYA, YALOVA, YENİŞEHİR ve MUSTAFAKEMALPAŞA ŞUBELERİMİZ ile gerçekleştirdik… Sohbet etmek , hasret gidermek ,sanal ortamda bile olsa birbirimizi
TYSD Genel Merkezimiz ve 130 Şubemiz Anneler Gününü Kutlamaktadır
BUGÜN VE HER GÜN, GÖKYÜZÜNE KADAR ÇİÇEKLERDEN YOL YAPSAK YİNEDE SEVGİMİZİ ANLATMAYA YETMEZ. ANNELERİMİZİN, ANNE YÜREĞİ TAŞIYAN, ŞEVKATLA SARIP SARMALAYAN TÜM GÖNÜLLERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN. ARAMIZDA OLMAYAN ANNELERİMİZE SAYGI,
TYSD Balıkesir Şubesi Fidan Projesi
GELECEĞE BİR 🌲 FİDAN 🌲da SİZ DİKİN… 10 ₺ lik bağışla bir ORMAN yaratmaya ne dersiniz diye soruyor Balıkesir Şubemiz bağışçılarına… Yemyeşil , yaşanabilir bir dünya olsun hepimize…