TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz’in Sosyal Medyada Görünürlüğü Artmaktadır
Derneğimizin sosyal medya hesaplarını takip ederek
TYSD AİLEMİZDEN, ÇALIŞMALARIMIZDAN haberdar olmanız, yorumlarınız, destekleriniz bizleri güçlendiriyor. TEŞEKKÜR EDERİZ…
FACEBOOK sayfamız 9.989 takipçiye ulaştı.
10.000’ni geçmek için ONBİNİNCİ takipçimizi heyecanla bekliyoruz…
INSTAGRAM sayfamızın da takipçilerinin artması, DERNEĞİMİZDEN herkesin haberdar olması dileğiyle, paylaşımlarınızı rica ediyoruz…
17.06.2022
Diğer Yazılar
90. Yıla Doğru…
Öğretmenler gününde; 90. yıl “Eğitim Billboardları”mız öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve bağışçılarımıza armağan olsun… İlan panolarımız Şubat 2018‘de, 140 şubemizin bulunduğu merkezlerde sunulacaktır.
TYSD Genel Merkezimiz İhtiyaçlı Mahallenin Bakkal Borçlarını Kapatmıştır
Ramazan ayımızı iyilik ve bereketle yarılamamızı sağlayan değerli Bağışçılarımıza minnettarız. Bu hafta; Genel Merkezimizin büro personeli sevgili arkadaşlarımız, TYSD AİLEMİZ adına , daha önceden tesbit ettiğimiz ihtiyaçlı mahallelerdeki ailelerin kapılarını
TYSD Genel Merkezi Bağışçısı Sn. Layıkhan Özderin Ziyareti
“YÜREK AĞLARSA” isimli eserinin satışından doğan geliri Derneğimize bağışlayan Sn. Layıkhan ÖZDER bugün misafirimiz oldu… Kitabının imza gününde sağladığı bağışı Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT ve 2. Başkanımız Dolunay YALÇIN’a sundu.