TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz Tüm Kadınlarımıza Saygılarını Sunmaktadır
KADIN HER TÜRLÜ ÖVGÜYE DEĞERDİR,
YERLERDE SÜRÜNMEYE DEĞİL OMUZLARDA TAŞINMAYA LAYIKTIR der YÜCE ATATÜRK…
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ olarak 131 ŞUBEMİZ adına tüm KADINLARIMIZA SAYGILARIMIZIZ SUNUYORUZ…
03.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günününde Atamıza Minnetlerini Sunmaktadır
5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK öncülüğünde birçok Avrupa ülkesinden önce TÜRK KADININA SEÇME ve SEÇİLME HAKKI tanınmasının 89. yıldönümünü kutlamanın haklı gururuyla
TYSD Genel Merkezimiz Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin’i Ziyaret Etmişlerdir
72. Olağan Genel Merkez Genel Kurulumuz sonrası TYSD Başkanlık Makamı olarak ilk resmi ziyaretimizi Ankara Valisi Sayın Vasip ŞAHİN’e gerçekleştirdik. Derneğimizi, projelerimizi konuştuk. Cumhuriyet’imizin Başkentinde, Devletimizin, Milletimizin makamında bizi ağırlayan
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Anaokulu Projesi
Çocuklarımız için, eğitim için, yarınlarımızın güvende olması için… Genel Merkezimiz, 129 Şubemiz, derneğimizin üye ve bağışçıları ile HATAY/ANTAKYA KUZEYTEPE’de TYSD ATATÜRK Anaokulumuzu yapmak için yola çıktık… Birlikte başaracağız. 07.05.2024