TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemizin Destekleriyle Yapılan TYSD Bahşiler Atatürk İlkokulumuz Denetimlerden Geçerek Türkiye’de Köy Okulları Arasında “ISO 45001 İSG Yönetim Sistemi Belgesi” Alan İlk ve Tek Okul Olmuştur
Milli Eğitim Bakanlığı Denetçileri tarafından 2 gün süren denetimler sonucunda TYSD BAHŞİLER ATATÜRK İLKOKULUMUZ “ISO 45001 İSG YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ” almaya hak kazanmıştır.
Türkiye’de köy okulları arasında bu belgeyi alan İLK ve TEK Okul olmanın haklı gururunu TYSD AİLEMİZE yaşatan değerli Öğretmenlerimize Öğrencilerimize ve Derneğimize yaşattıkları bu gurur için en derin sevgilerimizle teşekkür ederiz…
25.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
18 MART 1915 ÇANAKKALE ZAFERİ ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ “Bu memleketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar, burada dost bir vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükûn içinde uyuyunuz. Sizler Mehmetçiklerle yanyana, koyun koyunasınız…Uzak
TYSD Genel Merkezimizin Aşure İkramı
Bolluk, bereket, paylaşım, birlik ve bütünlük için kaynattık AŞURE’mizi… Genel Merkezimiz,Şubelerimiz ve Bağışçılarımız için huzur ve sağlık diledik.Misafirlerimizle paylaştık, parkımızın daim sakinleri güvercinlere, kumrulara da tattırdık AŞURE’mizi…Sağlıkla tekrarına…
TYSD Genel Merkezimiz Sizleri Bahar Sergimize Davet Etmektedir
11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA günü Saat 9.30 dan itibaren Genel Merkez binamızda gerçekleştireceğimiz BAHAR SERGİMİZE, alışveriş yapmaya, hasret gidermeye, hoş sohbete, el emeği göz nuru el işlerimizi görmeye, ev yapımı