TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Sizleri Cumhuriyetimizin 100. Yılı Balosuna Davet Etmektedir
ATATÜRKÜN direktifleriyle 95 yıl önce kurulan, adını ATASINDAN alan TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZİN düzenlediği baloda CUMHURİYETİMİZİN 100. Yılını birlikte kutlamaktan onur duyacağız…
25 EKİM 2023 ANKARA HİLTON ‘da
Genel Merkezimizle iletişime geçerek, lütfen takvimlerimize 25 EKİM için bu günden not düşelim…
22.07.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Giysi ve Gıda Kartı Yardımları
RAMAZAN AYI birlik, beraberlik, hoşgörü, paylaşma, bereket ve bolluk kavramlarının en yoğun duygularla yaşandığı, maneviyatı çok yüksek huzurlu ve hayırlı geçmesine duacı olduğumuz günlerdir. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü 46+1 #farkındalıkengüzelkazanımdır #gerçekdostlarkromozomsaymaz 21.03.2022
TYSD 87. Yıl Kuruluş Yıldönümü Genel Merkez ve Şubelerce Çoşku ile Kutlanıldı
Derneğimizin 87. Kuruluş Yılı, 19 Şubat 2015 günü kutlanmıştır. 19 Şubat 2015 günü dernekte toplanma sonrası, Anıtkabir Törenimizi şubelerimizden de katılan arkadaşlarımız ve üyelerimizle birlikte gerçekleştirdik. Vakıfbank Genel Müdürlüğü Toplantı