TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz A Milli Kadın Voleybol Takımımızı Kutlamaktadır
FIVB Milletler Ligi Şampiyonası’nda, Çin Halk Cumhuriyetini 3-1 yenerek Dünya Şampiyonluğuna ulaşan ve ülkemizi gururlandıran;
ATATÜRK ‘ ün ve CUMHURİYET’in kızlarını, Filenin Sultanlarını, A Milli Kadın Voleybol Takımımızı yürekten kutlarız.
İYİ Kİ VARSINIZ.
17.08.2023
Diğer Yazılar
Acımız Çok Büyük
Kahraman askerlerimiz mekanınız cennet olsun. 🇹🇷Hasan Kuş (Mersin) 🇹🇷Halis Koca (Adana) 🇹🇷Koray Karaca (Kırşehir) 🇹🇷Burak Akalın (Samsun) 🇹🇷Oğuzcan Ekiz (Hatay) 🇹🇷Enes Sarıaslan (Gaziantep) 🇹🇷Hamza Karacaoğlu (Giresun) 🇹🇷Hüseyin Şahin (Samsun) 🇹🇷Serdar
TYSD Genel Merkezinin ATLASSİAN OBSGENİE Yazılım Mühendisliği Firmasının Düzenlediği Organizasyona Katılımı
Bugün ATLASSİAN OBSGENİE Yazılım Mühendisliği firmasının Ankara Point Otel ‘de düzenlediği organizasyona davetliydik. Son derece renkli bir etkinlik idi. Hem çalışanlarını motive etmek hem de sosyal sorumluluk projesi kapsamında tamamı
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubemizin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
Mutlu, huzurlu, sağlıklı, barışın hakim olduğu, kardeşçe geçireceğimiz bayramların umuduyla Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz İYİ BAYRAMLAR…