TYSD Genel Merkezi “TYSD 71. Olağan Genel Merkez Genel Kurulu” Gerçekleştirildi

TYSD Genel Merkezi “TYSD 71. Olağan Genel Merkez Genel Kurulu” Gerçekleştirildi

TYSD 71. OLAĞAN GENEL MERKEZ GENEL KURULUMUZ değerli delegelerimizin katılımı ile 25 Eylül 2021 Cumartesi günü Ankara’da gerçekleşti.

Genel Kurulumuzda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur YAVAŞ’a Cumhuriyetimizin Başkentine yaptığı hizmetler ve kazandırdığı uluslararası ödül için,

Değerli Sanatçımız Sn. Erol EVGİN’e 92. kuruluş yılımız için hazırlanan tanıtım filmimizin yüzü ve sesi olduğu için TYSD GÖNÜL ÖDÜLÜ ‘müzü takdim etmekten onur duyduk.

Sn. Başkanımız Ankara dışında olduğu için ödülü Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Mustafa Kemal ÇOKAKOĞLU’na sunduk.

Genel Kurul Divan Başkanlığımızı oluşturan Tevhide ERKULOĞLU, Yasin YILDIRIM, Beyhan YÖRÜR, Nermin NALBANTOĞLU ve Sinan ATMACA Başkanlarımıza, Tasnif Kurulunda yer alan Arkadaşlarımıza görevlerinde gösterdikleri titizlik ve özverileri için çok teşekkür ederiz.

Genel Kurulumuza katılarak bizleri mutlu kılan, arkadaşlarımıza hazırladığımız sürprize ortak olan çok değerli sanatçımız Erol Evgin beyefendiye, Sn. Çokakoğlu beyefendiye ve elbette ki tüm delege arkadaşlarımıza teşekkürlerimiz sonsuz.

  1. Genel Kurulumuzda sağlıkla buluşmak üzere…

27.09.2021

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkez ve 133 Şubemiz

#çocukumuttur #otizmfarkındalıkgünü.

Haberler

Genel Merkezimizin Şube Teftiş Toplantıları

Genel Merkezimizin 23 Ekim 2013 tarihinde almış olduğu karar gereğince Trakya bölgemizde bulunan 8 şubemizin teftişi 11-12 Kasım 2013 tarihlerinde Genel Merkez Üyesi müfettişlerimiz Ayla Ertüzün, Candan Güneymen ve Hale

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz

* ATEŞ DİKENİ ÇİÇEĞİ; yaz, kış, yeşil, kırmızı, renkli, çalı, çırpı, dikenli olarak açan ve yaşayan hayatı anlatan, başka bir deyişle de tam da HAYAT gibi bir güzellik… BU GÜNLERDE;