TYSD Genel Merkezi
Genel Merkezimiz hazırladığı “ Bağış Teşekkür Belgesi “ni, adına Atatürk Eğitim Bursu Fonuna bağış yapılan kişilere takdim etmeye başladı.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur YAVAŞ’a yeni görevinde başarılar diledik, çiçek yerine bağış belgemizi kendisine sunduk, Derneğimize yazdığı teşekkür mektubunu da sizlerle paylaşıyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Cumhuriyet Bayramı Heyecanı
29 Ekim’den bir gün önce Mustafa Kemal ATATÜRK bir toplantı yaparak, oradaki insanlara seslendi ve “EFENDİLER YARIN CUMHURİYET ‘i İLAN EDECEĞİZ❗️” dedi… 26 Ekim 1923 akşamı Gazi, kabineyi Çankaya Köşkü’nde
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı
Barış, adalet, hak ve özgürlüklerin herkes için eşit korunup, hayata eşit geçirilebildiği bir dünya için. #10AralıkDünyaİnsanHaklarıGünü
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün tüm dünyada ve ülkemizde kadınların eşitlik ve huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, şiddetin hiçbir türlüsüne maruz kalmadıkları bir birlik ve beraberlik günü olarak