TYSD Genel Merkezi 19 Mayıs 1919‘un 100. Yıl’ı Anısına…
19 Mayıs 1919‘un 100. Yıl’ı anısına…
Derneğimizin gönül ve emek dostu, çok değerli hocamız Prof. Dr. Bülent YILMAZ, 100. Yılında Okuyan Atatürk ‘ü anlatacak.
TYSD Karadeniz Şubelerimiz, üyelerimiz ve öğrencilerimiz 100. Yılı birlikte anmak için davetlidir.. Sevgili Hocamıza Bülent Yılmaz teşekkür eder, başarılar dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 11 Ekim Kız Çocukları Gününü Kutlamaktadır
GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ YARINLAR #11ekimkızçocuklargünükutluolsun 12.10.2022
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
Manevi duygularımızın en yoğun yaşandığı Birlik, beraberlik, huzur, esenlik ve bereket dilediğimiz Önce NEFSİMİZİN sonra bedenimizin, duygularımızın terbiye olacağı Aşımızı, ruhumuzu paylaşmak için kurduğumuz gönül sofralarımızda; DUALARIMIZIN KABUL GÖRMESİNİ DİLER,
TYSD Genel Merkezin Acı Kaybı
Derneğimizin kadim dostu, değerli bağışçısı, yaptırdığı okullar, ulaştırdığı yardımlarla insana ve hayata kattığı büyük değerleri ile anacağımız, kıymetli büyüğümüz, hayırsever NİZAMOĞLU AİLESİNİN anneleri, ADALET NİZAMOĞLU Hanımefendiyi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.