TYSD Genel Merkezinden Cumhuriyet ve Gönüllülük Paneli
ATILIM ÜNİVERSİTESİ öğrencileri ile CUMHURİYET’i, GÖNÜLLÜLÜĞÜ ve TYSD’nin tarihini konuştuk.
Sn. Gülsün BİLGEHAN, 2. Başkanımız Dilek BAYAZIT, bağışçımız Nurgül EREN , Atatürk Eğitim Burslu öğrencimiz Samet KENGER, Atılım Üniversitesi öğrencisi Yaşayan Düşler Topluluğu Başkanı Sümeyra DEMİRTAŞ ‘ın konuşmacı olarak katıldığı Panelimizin açılış konuşmasını Atılım Üniversitesi Kültür Müdürü Kemal ŞENOĞLU , moderatörlüğünü de Ortak Dersler Bölümü öğretim görevlisi Dr. Günseli GÜMÜŞEL gerçekleştirdiler.
Atılım Üniversitesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve TYSD işbirliğinde sunduğumuz panelimize katılan öğrencilerimiz, hocalarımız ve misafirlerimiz bu gün Cumhuriyet yolculuğunda gönüllülüğü yaşadılar.
Bize çok güzel bir ev sahipliği gösteren Atılım Üniversitesine Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı Sn. Zerlin ZAİM’in şahsında teşekkürlerimizi sunarız. Bir teşekkürümüzde Derneğimize her zaman katkı ve desteklerini gönülden sunan Gülsün BİLGEHAN ve değerli bağışçımız Nurgül EREN’e… Bu gün bir kez daha gençlerimizle gurur duyduk…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlamaktadır
“Milleti kurtaranlar yalnız ve ancak Öğretmenlerdir” Mustafa Kemal ATATÜRK Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü rahmetle anıyor, tüm ÖĞRETMENLERİMİZİ kutluyor, önlerinde saygıyla eğiliyoruz. 24.11.2023
TYSD Genel Merkezimiz İhtiyaçlı Mahallenin Bakkal Borçlarını Kapatmıştır
Ramazan ayımızı iyilik ve bereketle yarılamamızı sağlayan değerli Bağışçılarımıza minnettarız. Bu hafta; Genel Merkezimizin büro personeli sevgili arkadaşlarımız, TYSD AİLEMİZ adına , daha önceden tesbit ettiğimiz ihtiyaçlı mahallelerdeki ailelerin kapılarını
TYSD Genel Merkezi
DEĞERLİ DOSTLARIMIZ; İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde sağlığımızı korumaya gösterdiğimiz özen kadar, maneviyatımızı korumak için de her zamankinden daha yoğun bir çaba sarf etmeliyiz. Dua etmeye, hoşgörüye, iyilik yapmaya, paylaşmaya,