TYSD Genel Merkezi
91. Kuruluş Yılımız için ATAMIZIN huzuruna çıktık…
Diğer Yazılar
Tanıtım Spotumuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Yayın Organı “ibbtv” de gösteriliyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, internet üzerinden canlı olarak yayın yaptığı “ ibbtv” den gün içerisinde çok sık olarak 92. yıl için Sn. Erol EVGİN beyefendi ile hazırladığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi yönetimine
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Derneğimizin Kuruluşunun 94. Yılını Anılarla Kutluyor
Türkiye Yardım Sevenler Derneğimiz Kuruluşunun 94. Yılını Kutluyor #19şubat1928 #milletimizeteşekkürederiz Anılarımızdan… Erişim Linki: https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/351917379938392 15.02.2022
TYSD Genel Merkezimiz Hacettepe Üniversitesi Harita Mühendisliği Son Sınıf Öğrencimize Bilgisayar Hediye Etmiştir
Öğrencilerimizin mutluluğunu görmek, sevinç gözyaşlarına ortak olmak bizler için en büyük armağan. Esra’mız Hacettepe Üniversitesi Harita Mühendisliği son sınıf öğrencisi. Erkek kardeşi de Uçak Mühendisliği 1. sınıf öğrencisi, Eskişehir Şubemizin