TYSD Genel Merkezi
Cuma günü başarıyla ve bereketle geçen kermesimizin emektarları faal üyelerimizle birlikte yediğimiz yemeğimize şahane bir sürpriz eşlik etti. Diyarbakır Ergani Cahit Sıtkı Tarancı İ.Ö. Okulu 4-G sınıfı öğrencilerinin elleriyle hazırladıkları ve gönderdikleri yeni yıl hediyeleriyle şenlendi gönlümüz…
Sevgili öğrencilerimize ve tabii kıymetli öğretmenleri Yusuf TÜMAY ‘a sonsuz teşekkürlerimizle…Yeni yılınız kutlu olsun🌲
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Şehitlerimizi Saygı ile Anmaktadır
78.000 ŞEHİDİMİZİN RUHLARI ŞAD OLSUN… 22.12.2021
TYSD Genel Merkezimiz
Genel Merkezimizin güzel geleneklerinden biridir kuruluş yıldönümü haftamızda personel arkadaşlarımızla Genel Merkezimizde öğlen yemeğinde bir araya gelmek… Bu yıl her zaman ki gibi olmasa da yine gerçekleştirdik personel yemeğimizi… Yönetim
1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu Olsun…
Yaşamımızın her alanında Ulu Önderimizin rehberliğinde”Yurtta Sulh Cihanda Sulh” ilkesiyle..