TYSD Genel Merkezi
Bu gün genel Merkezimize Manavgat ve Gölcük’ten gelen Şube arkadaşlarımız misafir oldular. Müfettişlerimiz, Musabesebeden sorumlu arkadaşımız tarafından teftiş ve bilgilendirme toplantısına katıldılar.
Kendilerine teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Anlamlı Ziyareti
92. Kuruluş ve Ödül Törenimiz’de bizleri onurlandıran ve Şehrimiz Ankara’nın Altındağ ilçesine kazandırdığı yeni çehre ve yerel yöneticilik anlayışı için ‘Gönül Ödül’ü takdim ettiğimiz Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Sn.
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
94 YILDIR; Yaşama, İnsana, Doğaya, Sevgi ile Dokunmayı, Bir ve Beraber Olmayı, Sevgiyi, İyiliği Paylaşmayı SEVİYORUZ… 14.02.2022
TYSD Genel Merkezimiz Yeni Yıl Yemeğinde
Yeni Yıl yemeğimizde bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz . 2019’dan huzur, beraberlik sağlık, bereket, diledik hepimiz için . Bu günümüzün düzenlenmesinde destek veren, emek harcayan tüm arkadaşlarımız var olunuz…