TYSD Genel Merkezi
Çok değerli Başkanımızın Dernek binamızda düzenlenen töreninden anılar…
Ruhunuz Şad olsun…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezun Öğrencimizin Mesajı
Haftaya hepimizi mutlu edecek, gururlandıracak haberlerle başlamak ne güzel :)) Mezun Öğrencilerimizden sevgili Müberra YILMAZ’dan Müberra Yılmaz mektup var TYSD AİLEMİZE ve Arkadaşlarına. Müberra aynı zamanda Derneğimizin sosyal medyadaki haberlerini,
TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemizden 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
BAŞÖĞRETMENİMİZ Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün izinde; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, aydın, vatanını, bayrağını seven öğrenciler yetiştiren öğretmenlerimize saygı ve minnet duygularımızla… ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN…
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Sağlıklı ve Başarılı Öğrenim Yılı Dilemektedir
Sağlıklı , başarılı ve keyifli bir öğrenim yılı dileklerimizle. 12.09.2022