TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
#14 Ocak 1923#
Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder M.Kemal ATATÜRK’ün annesi Zübeyde Hanım ‘ı ölüm yıldönümünde minnet ve rahmetle anıyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin İzmir Depremi Yardımları
Kıymetli Şubelerimiz ve Bağışçılarımız; İzmir Depremi için başlattığımız yardım kampanyamıza uzattığınız eller, gönderdiğiniz bağışlar için minnettarız İzmir Seferihisar Belediye Başkanı Sn. İsmail YETİŞKİN ile depremin hemen sonrasında kurduğumuz iletişim ve
TYSD Genel Merkezimiz ve 130 Şubemiz Harf Devrimimizi Kutlamaktadır
HARF DEVRİMİMİZ KUTLU OLSUN… Kendimizi , dünümüzü , bu günümüzü ,duygularımızı ifade etmemize ,yarınlarımızı düşünüp yolumuzu çizmemize vesile olan her harf için ,harfleri bize öğreten Başöğretmenimiz ATATÜRK ve tüm öğretmenlerimize
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Sizleri Cumhuriyetimizin 100. Yılı Balosuna Davet Etmektedir
ATATÜRKÜN direktifleriyle 95 yıl önce kurulan, adını ATASINDAN alan TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZİN düzenlediği baloda CUMHURİYETİMİZİN 100. Yılını birlikte kutlamaktan onur duyacağız… 25 EKİM 2023 ANKARA HİLTON ‘da Genel Merkezimizle