TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
#BarışPınarıHarekatı‘nda görev alan tüm Mehmetçiklerimizin yolu açık olsun. Tüm kalbimiz ve dualarımızla yanlarındayız…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimize Teşekkür Mektubu
Zamanında gelen, ancak paylaşmak “UMUDA, YARDIMLAŞMAYA, SEVGİYE, SAYGIYA“ en çok ihtiyacımız olduğu bu günlere kısmet olan bir teşekkür mektubumuz var… TYSD GENEL MERKEZİ ve 133 ŞUBESİ ile bir GÖNÜLLÜLER ORDUSU
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Öğrencilerimizin Karne Mutluluğunu Sizlerle Paylaşmaktadır
Diyarbakır Eğil ilçesi BAHŞİLER TYSD ATATÜRK İLKOKULU ve BAHŞİLER TYSD ATATÜRK İHO ‘muzun sevgili öğrencileri bugün karnelerini aldılar. Öğretmenlerimiz ve çocuklarımız Diyarbakır’dan heyecanlarını ve sevinçlerini TYSD AİLEMİZ ile paylaştılar, bizleri
Web Sayfamız Yenilendi
Türkiye Yardım Sevenler Derneği TYSD web sitesi, GLOBALNET güvencesi ve uzmanlığı ile yapılandırılarak yenilendi ve yayına alındı. GlobalNet’e yardımlarından ötürü teşekkür ederiz… Detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz. https://www.globalnet.com.tr/turkiye-yardim-sevenler-derneg…