TYSD Genel Merkez ve 130 Şubemiz

TYSD Genel Merkez ve 130 Şubemiz

Bugün günlerden BİRSEN ELDEM.

3 Ekim 2019 TYSD Camiamızın acı günü.

Derneğimize çok uzun yıllar emek vermiş Genel Başkanımızı saygı, sevgi ve derin özlemle anarken, bizlere miras bıraktığı değerlerle, onun yolundan yürümeye gayret ediyoruz.

Ruhunuz şad olsun rahmetli GENEL BAŞKANIMIZ, yattığınız yer incitmesin.

* 11 EKİM 2023 Çarşamba günü saat 13.00’de Genel Merkez binamızda M. Kemal Atatürk, Şehitlerimiz, TYSD Ailemizden ebediyete göçen Kurucularımız, Başkanlarımız, Üyelerimiz ve tüm kaybettiğimiz değerlerimiz için Dua okutulacak ve lokma döktürülecektir. Ankara’da olan dostlarımızı dualarımıza ortak olmaya bekleriz.

03.10.2023

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkezi

ATATÜRK, Hayatının büyük bir bölümünü cephelerde geçirdiği için büyük bir asker, Sayısız zaferler kazandığı için büyük bir komutan, Bir harabeden ülke yarattığı için büyük bir devlet adamı, Yoktan bir millet

Haberler

Kuruluşumuzun 92. Yılında ATAMIZA SAYGI, MİNNET ve ÖZLEMLERİMİZİ sunduk…

AZİZ ATAM, 1928 yılında sizin eşsiz öngörünüzle kurulan , bizzat tarafınızdan isimlendirilen Cumhuriyetimizin demokratik, laik kazanımları doğrultusunda çalışmalarına devam eden Türkiye Yardım Sevenler Derneği olarak manevi huzurunuzda bulunmaktan onur duyuyoruz.

Haberler

Umurbey İlk Öğretim Okuluna Anasınıfı Bağışı

Derneğimizin 81. Kuruluş yılı anısına gerçekleştirdiğimiz, Milli Eğitim Bakanlığı ile çalıştığımız; 81 YIL, 81 İL, 81 ANASINIFI PROJEMİZ, Derneğimiz için çok heyecanlı, başarılı,bağışçılarımızı bizlerle çok iyi kaynaştıran, duygularımızın paylaşıldığı etkili