TYSD Genel Merkez ve 130 Şubemiz
Bugün günlerden BİRSEN ELDEM.
3 Ekim 2019 TYSD Camiamızın acı günü.
Derneğimize çok uzun yıllar emek vermiş Genel Başkanımızı saygı, sevgi ve derin özlemle anarken, bizlere miras bıraktığı değerlerle, onun yolundan yürümeye gayret ediyoruz.
Ruhunuz şad olsun rahmetli GENEL BAŞKANIMIZ, yattığınız yer incitmesin.
* 11 EKİM 2023 Çarşamba günü saat 13.00’de Genel Merkez binamızda M. Kemal Atatürk, Şehitlerimiz, TYSD Ailemizden ebediyete göçen Kurucularımız, Başkanlarımız, Üyelerimiz ve tüm kaybettiğimiz değerlerimiz için Dua okutulacak ve lokma döktürülecektir. Ankara’da olan dostlarımızı dualarımıza ortak olmaya bekleriz.
03.10.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz 95. Yılını Kutlamaktadır
CUMHURİYETİMİZİN yılında, ATATÜRKÜN ÖNERİLERİ İLE KURULAN, ATATÜRK TARAFINDAN İSİMLENDİRİLEN, TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZİN . yılını TYSD AİLEMİZ, DOSTLARIMIZ, BAĞIŞÇILARIMIZ ile ATATÜRK’ümüzün en sevdiği TOSCA OPERASI nı izleyip TYSD ATATÜRK EĞİTİM
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
30 Ağustos 1922 tarihi, Türk Ulusunu esir etmek isteyen emperyalist güçlere karşı; kadınıyla çocuğuyla, ordusuyla topyekûn verdiği bir savaşın ve ulusal benliğini kurtardığı ve Zafer Destanı’nın yazıldığı gündür. Her yıl
TYSD Genel Merkezimiz TYSD Manavgat Şubemizi Misafir Etmiştir
TYSD MANAVGAT Şubemizi Genel Merkezimiz’de misafir etmekten büyük memnuniyet duyduk. Manavgat Şube Başkanımız Hatice SEZER ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza ziyaretleri için çok teşekkür ederiz. 23.05.2023