TYSD Genel Başkanımızı Kaybettik
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’ne “Önce Gönlünü Sonra Ömrünü” veren Genel Başkanı, Çok Değerli Büyüğümüz, Cumhuriyet Sevdalısı ,53 Yıllık Sivil Toplum Duayeni, Camiamızın Işığı, Güleryüzlü, Güzel İnsan
BİRSEN ELDEM’i kaybettik…
Başkanımıza Allah’dan rahmet, ailesine, TYSD Camiasına, Yardım Seven Türk Milletine başsağlığı dileriz.
Genel Başkanımızı 7 Ekim 2019 Pazartesi Günü Saat: 10.00’da, Genel Merkez Binamızda düzenlenecek tören sonrası Kocatepe Camiinde kılınacak Öğlen Namazını müteakip Cebeci Asri Mezarlığından sonsuzluğa uğurlayacağız. Çiçek ve çelenk bağışlarınızı Atatürk Eğitim Bursu Öğrencilerimiz yararına TR 80 0006 2001 3610 0006 2986 40 nolu Genel Merkez hesabımıza yatırabilir, online bağışlarınızı www.tysd.org.tr adresinden yapabilirsiniz.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi
DEĞERLİ DOSTLARIMIZ; İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde sağlığımızı korumaya gösterdiğimiz özen kadar, maneviyatımızı korumak için de her zamankinden daha yoğun bir çaba sarf etmeliyiz. Dua etmeye, hoşgörüye, iyilik yapmaya, paylaşmaya,
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin Kurban Bayramı Kutlama Dilekleri
SAĞLIKLA, SEVDİKLERİNİZLE, AĞIZ TADIYLA NİCE BAYRAMLARA ULAŞMAYI TEMENNİ EDER, KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIZ. #iyibayramlar 19.07.2021
TYSD’nin İzmir Depremi İçin Yardım Organizasyonu
15 Nolu Genelge Değerli Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarımız, İZMİR depremi ile acımız çok büyük… 30 Ekim 2020 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında Başkanlık Makamı olarak 31 Ekim