TYSD Gemlik Şubemiz Anneler Gününü Kutlamaktadır
Yardım Sevenler Ailemiz olarak Anneler Günümüzü kutlamak için değerli dostlarımız ve bağışçılarımızla yemeğimizde buluştuk. Teşekkür ederiz, sağlıkla nice birlikteliklere…
12.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Gemlik Şubemizin Kültürel Gezi Etkinlikleri
Gönül dostlarımız ile Sandıklı Gezimiz de birlikte olduk… Her zaman yanımızda olan, bağışları ile bizlere destek olan misafirlerimize çok teşekkür ederiz. 06.11.2021
TYSD Gemlik Şubemiz 2023’e Merhaba Yemeğinde Buluşmuştur
Üyelerimiz, bağışçılarımız ve gönül dostlarımızla 2023′ e Merhaba Yemeğimizde buluştuk. Sağlıklı ve bereketli bir yıl dileklerimizle. 20.01.2023
TYSD Gemlik Şubemizden Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültür Gezisi
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına Balıkesir Agiros Otele düzenlenen geziye katılarak bize destek veren değerli misafir ve üyelerimize teşekkür ederiz..