TYSD Fatsa Şubemizin 150 Aileye Market Çeki Yardımları
TYSD Fatsa Şubesi olarak, pandemi nedeniyle iki yılı aşkın süredir faaliyet yapamamıza rağmen bağışçılarımızın kadirşinaslığı ile bu Ramazanda da online çalışmalarımızla , başvuran 150 ihtiyaçlı aileleye 250’şer ₺lik market çeklerimizi ve nakit yardımlarımızı ulaştırabildik ve Ramazan Bayramına gönül huzuru ile girebildik ,..
İyi ki varsınız gönül dostlarımız ve bağışçılarımız.
Bir görevimizi daha tamamlamanın huzuru ile hepinizin Bayramınızı kutluyor, eksilmeden sağlıkla, huzurla, paylaşarak nice güzel Bayramlar diliyoruz.
03.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemizin 94. Kuruluş Yıldönümü Mutluluğuna Belediye Başkanımız Sn. İbrahim Etem Kibar da Eşlik Etmiştir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin 94. Yıldönümünde TYSD Fatsa Şubemizin 19. Genel Kurulunda 11. Kez başkanlığa seçilen Nimet Koç Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza tebrik ve başarı dilemek için ziyaretimize gelen Belediye
TYSD Fatsa Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
96 yıl önce Derneğimizin kurulması direktifini ve adımızı bizzat veren, Cumhuriyetimizin kurucusu, ebedi ve tek önderimiz M. Kemal ATATÜRK ve dava arkadaşlarının aziz hatıraları önünde saygılarımızı sunduk, İstiklal Marşımızı okuduk,
TYSD Fatsa Şubemizin Şube Başkanı Nimet Koç Ordu Altaş TV Programına Konuk Olmuştur
Ordu Altaş TV’de canlı yayına katılan Şube Başkanımız Nimet KOÇ’un Derneğimizi , Genel Merkezimizi ve Şube çalışmalarımızı anlattığı bu keyifli program için çok teşekkür ederiz. #kalptenkalbeyoluzbiz https://youtu.be/fQDLP407YLM 17.04.2022