TYSD Fatsa Şubemiz Burslu Öğrencilerimize Katkı İçin Gece Düzenledi
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin 91, Şubemizin 33. kuruluş yıldönümünü kutlama gecesinde sahne alan TRT sanatçısı Seda Gökkadar’ın şarklıları eşliğinde, tüm katılımcı konuklarımızla ve bağışçı sponsorlarımızla anılarımıza unutulmaz bir gece daha ekledik.
Atatürk eğitim burslu öğrencilerimize katkı için gerçekleştirdiğimiz gecemizi onurlandıran konuklarımıza teşekkürlerimizle. Nicelerine…
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubesi Ecz. İlhan Hazinedar Ortaokulu Açılışı
Derneğimiz için özel bir anlamı olan,Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in mazereti sebebi ile katılamadığı bu açılış töreninin haberini Fatsa Şubemiz aracılığı ile sizlerle keyifle paylaşıyoruz. Sn.HAZİNEDAR’a duyarlı davranışı ve her zaman
Fatsa Şubemizin 67 Burslu Öğrencisi Vardır
2010 yılında eğitim yardımları için 29.585TL harcayan şubemizin, 67 burslu öğrencisi vardır. Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Kütüphanesine 2.000TL değerinde kitap bağışı yapılmıştır.
TYSD Fatsa Şubemizin Burslu Öğrenciler Yararına Yeni Yıl Kutlaması
Yeni Yılı, değerli dostlarımız ve üyelerimizle birlikte güzel temennilerle karşıladık. Dernek büromuzda gerçekleştirdiğimiz, bursiyer öğrencilerimize gelir amaçlı etkinliğimizde ,sanatçımız eşliğinde güzel bir etkinlik gerçekleştirdik .Başta Sn. Kaymakamımı’ın eşleri ve Belediye