TYSD Fatsa Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Mustafa Kemal ATATÜRK, tarihte kalmış bir liderin adı değil; daima yürünecek istikametin adıdır, ATA’mızın aramızdan ayrılışının 81. Yılında saygı, rahmet ve minnetle andık.
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyet’imizin 99. Yılında saygıyla anıyoruz, sonsuza kadar minnetimiz sonsuz ATA’m, aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun. 29.10.2022
TYSD Fatsa Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümünü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin 94. Kuruluş yıldönümü, Fatsa Şubemizin 36. Yıldönümü nedeniyle, Ata’mızın huzurunda saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından, saygı ve minnetimizle Büste Çelengimizi koyduk, TYSD’li olmanın onuruyla, nice
TYSD Fatsa Şubemizin Çocuklarımıza Atkı ve Bere Armağanları
yılı etkinliklerimiz kapsamında Çamaş Edirli Kocaman İ.Ö.Okulumuzu ziyaret ettik.. Tüm öğrencilerimize dostlarımızla ördüğümüz atkı ve bereleri armağan ettik. İhtiyaçları önceden tespit edilmiş öğrencilerimize hediyelerini teslim ettik. Sınıflarımızı gezdik, Mustafa KEMAL