TYSD Edirne Şubemizden Edirne Belediye Başkanına Ziyaret
Edirne Belediye Başkanımız Sn Recep GÜRKAN ‘ı makamında ziyaret ettik. 90. Kuruluş yılımızı, Derneğimizi, projelerimizi konuştuk.
Bizleri misafir eden Başkanımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
EBED’E Anlamlı Bağış
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Edirne Şubesi tarafından Edirne Bedensel Engelliler Derneği’ne tekerlekli sandalye bağışında bulunuldu. 16 adet tekerlekli sandalye, dernek yöneticileri tarafından Bedensel Engelliler Derneği’ne teslim edildi. Engelliler Gününde engelleri
TYSD Edirne Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayımızın bereketi ile 102 ailemizin sofralarına aş olduk. Beyin ameliyatı olacak genç kızımıza maddi destek sağladık. 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramında öğrencilerimizin giysi hediyelerini şimdiden hazırladık. Bağışçılarımıza minnettarız.
TYSD Edirne Şubemizin Ekim ve Kasım Ayı Etkinlikleri
Şubemizin Ekim ve Kasım ayı etkinliklerini sizlerle paylaşırız. Atamıza saygı, rahmet ve özlemle …