TYSD Düzce Şubemizin Talebe Olan Bağışçısının Yardımları
Kendisi de talebe olan bağışçımızın burslu öğrencilerimiz için yaptığı bağış hepimizi çok duygulandırdı.
İhtiyaçlı bir hastamıza tekerlekli sandalye ve bir ihtiyaçlı ailemize buzdolabı alarak kendilerine ulaştırmanın sevincini yaşadık.
Bağışçılarımıza sonsuz şükranlarımızla
18.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Düzce Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümünü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
94.Yılımızı üyelerimiz ve dostlarımızın katıldığı yemek programımızla kutladık. Bu vesile ile bağışçımız Sn. Nermin ÇİLİNGİR Hanımefendinin ödülünü takdim ettik. Bizleri ayakta tutan tüm bağışçılarımıza teşekkür eder, TYSD Camiamızın 94.yılını kutlarız.
Düzce 19 Mayıs Gençlik Bayramı Anısı
Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı anısına kulakları duymayan ve dolayısıyla konuşamayan üç kardeşe işitme cihazı hediye etmişlerdir.
TYSD Düzce Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrecilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Bursumuza katkı sağlamak için düzenlediğimiz Bodrum Gezimize katılan tüm üye ve misafirlerimize teşekkür eder, gezimizi keyifle geçirmemizi sağlayan Diamond Otel yönetim ve çalışanlarına şükranlarımızı sunarız. 29.09.2023