TYSD Düzce Şubemiz Kışlık Yakacak Ihtiyacı Olan Ailelerimiz için Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Gelirini kışlık yakacak ihtiyacı olan ailelerimize ayırdığımız MUDURNU GEZİMİZ’ e katılan tüm üye ve misafirlerimize teşekkür ederiz.
23.10.2022
Diğer Yazılar
Düzce 19 Mayıs Gençlik Bayramı Anısı
Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı anısına kulakları duymayan ve dolayısıyla konuşamayan üç kardeşe işitme cihazı hediye etmişlerdir.
TYSD Düzce Şubemizin Talebe Olan Bağışçısının Yardımları
Kendisi de talebe olan bağışçımızın burslu öğrencilerimiz için yaptığı bağış hepimizi çok duygulandırdı. İhtiyaçlı bir hastamıza tekerlekli sandalye ve bir ihtiyaçlı ailemize buzdolabı alarak kendilerine ulaştırmanın sevincini yaşadık. Bağışçılarımıza sonsuz
TYSD Düzce Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Etkinliği Düzenlemiştir
Yeni yılın ilk yemeğini, Sevgili bağışçılarımız ve üyelerimizle Ereğli de balık restoranında gerçekleştirdik. Bu güzel günü bizimle paylaşan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 07.01.2024