TYSD Düzce Şubemiz Basında

TYSD Düzce Şubemiz Basında

Şube Başkanımız Sn. Necmel BİLİR Düzce’nin Sesi Gazetesini evinde konuk ederek, Derneğimizi tanıtıp faaliyetlerimizi, hizmetlerimizi anlatmış.

Bu güzel röportaj için kendisine, şubemizde hizmetleriyle kuruluşundan bu güne değin emek veren arkadaşlarımıza, yardımları ile bizi destekleyen değerli Düzce’li dostlarımıza, Derneğimize yer veren Düzce’nin Sesi Gazetesine ve Sn. İlhami ATASEVER’e teşekkür ederiz…

http://www.duzceninsesi.com.tr/404.asp?404;http://m.duzceninsesi.com.tr:80/Roportajlar-Haberleri/60950-oncelikleri-insan-mutlulugu?fbclid=IwAR0hqRlnXba1kZThfWWNvsOOvJxZUjNdWkUxFftRkvEQ4d_nONSK1pfk-tU

 

 

 

Diğer Yazılar

Düzce

TYSD Düzce Şubemizin Gıda Kolileri Yardımları

Değerli Düzce’li yardım seven dostlarımız hazırladıkları Ramazan ayı gıda kolilerini bizlere ulaştırmaya başladılar, var olsunlar. Şubemiz aracılığı ile gıda kolilerimiz ihtiyaçlı ailelerimize teslim ediliyor, bolluk olsun, bereketli olsun Ramazan ayımız.

Düzce

Düzce 19 Mayıs Gençlik Bayramı Anısı

Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı anısına kulakları duymayan ve dolayısıyla konuşamayan üç kardeşe işitme cihazı hediye etmişlerdir.

Düzce

TYSD Düzce Şubemizin Acı Kaybı

Şubemizin kurucu üyesi, 2. Başkanlık görevini büyük bir özveriyle yürütmüş olan, emek ve hizmetlerini her zaman minnet ve saygıyla anacağımız çok değerli arkadaşımız, büyüğümüz Ayşe KOMİT’i kaybetmiş olmanın üzüntüsü içerisindeyiz.