TYSD Diğer Sosyal Medya Hesapları
YouTube Sayfamıza Abone Olarak, Instagram Sayfamızı Takip Ederek ve Facebook Sayfamızı beğenerek Etkinliklerimizden, duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.
12.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı ve Minnetle Anmaktadır
Tutuştu ulusun çoban ateşi Samsun’da yükseldi vatan güneşi Zalimle mazlumun bu son güreşi “Ordular ileri!” der Başkomutan 5 Ağustos 1921 günü, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, TBMM tarafından Başkomutan olarak yetkilendirildi.
TYSD Genel Merkezimizin Sevgi ve Saygı ile Ekip Arkadaşlarıyla Vedalaşması
Emek, Vefa, Anılar Biriktirmek, Çalışmak, Saygı ve Sevgi… Yıllardır bu duygular ile Kız Öğrenci Yurdumuzda ve Genel Merkez Binamızda profesyonel olarak hizmet veren arkadaşlarımızdan sevgili Sakine ATEŞ ve Mehmet Ali
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
“Kadın bizatihi bir varlıktır; Yerlerde sürüklenmeye değil omuzlarda taşınmaya layıktır. Önlerinde saygıyla eğilelim” diyen Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK ‘e bitmeyen özlem, minnet ve saygılarımızla… Afgan kadınlarına,