TYSD Didim Şubesi Genel Kurulu
Didim Şubemiz, Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Didim Şubesi arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemiz Aydın Didim Belediye Huzurevi Sakinlerimizi Ziyaret Etmişlerdir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şubesi olarak Aydın Didim Belediye Huzurevi sakinlerimizi ziyaret ettik, Ramazanlarını kutladık. 35 büyüğümüze iç çamaşırı ve pijama bağışlayan değerli bağışçımıza hayırlı bereketli kazançlar diliyor, her
TYSD Didim Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Üyelerimiz , dostlarımız ve misafirlerimizle Kahvaltı Etkinliğimizde buluştuk.. Bizimle birlikte olan gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle. 01.11.2022
TYSD Didim Şubemizden Depremzedelerimize Destek
Elazığ’da bulunan ihtiyaç sahibi depremzedeler için düzenlediğimiz toplantıdan elde ettiğimiz geliri Elazığ Şubemize gönderdik. Katılan tüm üye ve misafirlerimize destekleri için şükranlarımızı sunarız.