TYSD Didim Şubemizin Öğrenci Bursları İçin Düzenlediği Etkinlik
Öğrenci Burslarımız için el ele, gönül gönüle çok keyifli, sevgi dolu bir akşam geçirdik. Gönül birliği sağlayan üyelerimize, misafirlerimize teşekkür ederiz. Her şey çocuklarımıza faydalı olabilmek içindi…
Emeği geçen herkese teşekkürler ediyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı Kutlamaktadır
Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mız Kutlu Olsun. Ata’mıza saygı, sevgi ve minnetle. 19.05.2022
TYSD Didim Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu Didim Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdik. Divan Heyeti ve katılan tüm üyelerimize teşekkürlerimizle. 09.02.2022
TYSD Didim Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Üyelerimiz , dostlarımız ve misafirlerimizle Kahvaltı Etkinliğimizde buluştuk.. Bizimle birlikte olan gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle. 01.11.2022