TYSD Çorlu Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan öncesi son toplantımızı 22 Mart Salı Çorlu Subay Orduevi’nde gerçekleştirdik.
29 Mart Salı günü dernek binamızda ihtiyacı olan 43 aileye Ramazan yardımı olarak aile başı 200₺ lik alışveriş kartı verdik.
Ramazan yardımlarımız ay boyunca devam edecektir, hayırlı ramazanlar dileriz.
05.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Çorlu Şubemizin Belediye Ziyareti
Çorlu Şubemiz Tekirdağ Belediye Başkanımız Kadir ALBAYRAK’ı ziyaret etmiş, kendilerine dernek çalışmalarında verdiği destek için teşekkür etmişlerdir.
TYSD Çorlu Şubemizin Kültürel Gezi Etkinliği
TYSD Çorlu Şubesi olarak, 25 Nisan 2022 Pazartesi günü Kültür Gezisi düzenledik… Gezi programı kapsamında, Emirgân Lâle Bahçeleri, İstanbul’un en eski semtlerinden olan Balat ve Fener gezildi, Pierre Loti Tepesi’ne
TYSD Çorlu Şubemizin Düzenlemiş Olduğu Zamansız Kadınlar Gösterisi
Cumhuriyetimizin 100. yılında hayat hikâyeleri tüm zamanlara, öncülük eden ZAMANSIZ KADINLAR’ın yazarı İlknur Güntürkün KALIPÇI gösterisini Çorlu’muzda büyük bir coşkuyla sahneledi. Çorlu Belediyesi, Şubemiz, Lions ve STK’lar işbirliğinde düzenlediğimiz bu