TYSD Çorlu Şubemizin Belediye Ziyareti
Çorlu Şubemiz Tekirdağ Belediye Başkanımız Kadir ALBAYRAK’ı ziyaret etmiş, kendilerine dernek çalışmalarında verdiği destek için teşekkür etmişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Çorlu ve Tekirdağ Şubelerimizin Online Buluşması
Gençlerimiz yarınlarımız, onlar umudumuz… Prof. Dr. Buket AKSU hocamız Şubelerimizin burslu öğrencileriyle buluştu. Sn. Aksu’ya , öğrencilerimize teşekkür ederiz. Yeni öğrencilerimiz, katılımcılarımız ve Şubelerimizle online seminerlerimizde bir arada olacağız… 14.03.2021
TYSD Çorlu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Stand Açmıştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Çorlu Şubesi olarak çalışmalarımız devam ediyor… Yapmış olduğumuz ürünleri burslu öğrencilerimiz yararına Derneğimizin olduğu binanın önüne kurduğumuz standta satışa sunduk. Bereketli ve başarılı bir çalışma dönemi
TYSD Çorlu Şubemiz 60 Çocuğumuza Bayramlık Hediye Etmiştir
TYSD Çorlu Şubesi olarak yaklaşan Şeker Bayramı dolayısı ile 20’si engelli, 60 çocuğumuzu giydirerek sevinçlerine ortak olduk. Çocuklarımız için bağışta bulunan Çorlu’muzun yardımsever hanımefendilerine çok teşekkür ederiz. Çocukların yüzü gülüyorsa,