TYSD Çorlu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kahvaltı Etkinliği Düzenlemiştir
TYSD Çorlu Şubesi olarak, ATATÜRK Eğitim bursu verdiğimiz öğrenciler yararına yapmış olduğumuz kahvaltı etkinliğinde her zaman olduğu gibi Çorlu’nun yardımsever kadınları bize destek oldular…
Atamızın izinde ve Cumhuriyetimize sahip çıkan gençlerin yetişmesine katkıda bulunmak için çıktığımız yolda bize destek olan herkese teşekkürlerimizle.
08.02.2024
Diğer Yazılar
TYSD Çorlu Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Olduğu Yardımlar
TYSD Çorlu Şubesi olarak Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere erzak alabilmeleri için alışveriş kartları dağıtıyoruz. Vesile olan ve emek veren herkese teşekkür ederiz. Çorlu Belediye Başkanı Sn. Ahmet Sarıkurt
TYSD Çorlu Şubemizin Düzenlemiş Olduğu Zamansız Kadınlar Gösterisi
Cumhuriyetimizin 100. yılında hayat hikâyeleri tüm zamanlara, öncülük eden ZAMANSIZ KADINLAR’ın yazarı İlknur Güntürkün KALIPÇI gösterisini Çorlu’muzda büyük bir coşkuyla sahneledi. Çorlu Belediyesi, Şubemiz, Lions ve STK’lar işbirliğinde düzenlediğimiz bu
TYSD Çorlu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Stand Açmıştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Çorlu Şubesi olarak çalışmalarımız devam ediyor… Yapmış olduğumuz ürünleri burslu öğrencilerimiz yararına Derneğimizin olduğu binanın önüne kurduğumuz standta satışa sunduk. Bereketli ve başarılı bir çalışma dönemi