TYSD Çatalzeytin Şubesi Genel Kurulu
Çatalzeytin Şubemiz 10. Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Arkadaşlarımıza yeni çalışma dönemlerinde başarılar dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Çatalzeytin Şubemizin Çocuklarımıza 56 Adet Bisiklet Hediyeleri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız’ın 100. Yılında 23 öğrencimize 23 bisiklet diyerek çıktığımız yolda 56 bisiklete ulaşarak ve maalesef pandeminin tüm engellemeleriyle boğuşarak da olsa tüm bisikletlerimizi çocuklarımıza
TYSD Çatalzeytin Şubemize Teşekkür Belgesi
Bozkurt İlçesin’de Ağustos Ayı’ nda yaşanan elim sel felaketi sonrası TYSD Genel Merkezimiz ve Şubeler olarak üniversite öğrencilerine verdiğimiz destek sebebiyle ismimizin geçtiği Bozkurt Eğitime Destek Derneği tarafından yayınlanan teşekkür
TYSD Çatalzeytin Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Genel Merkezimiz ‘in gönderdiği tabletleri uzaktan eğitime katkı sağlamak amacıyla Okul Müdürümüz ile birlikte çocuklarımıza teslim ettik. İyi ve sağlıklı günlerde kullanmaları dileklerimizle…