TYSD Çankırı Şubesi…
91. Yılımızı coşkuyla kutladık…Nicelerine…
Diğer Yazılar
TYSD Çankırı Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
ATAMIZ’ ı anmak üzere huzurunda idik. Saygı, rahmet ve minnetle. 10.11.2022
TYSD Çankırı Şubemizin Hıdırellez Programı
Geleneksel Hıdırellez programımızı iki yıl sonra tekrar gerçekleştirebildik. Sağlık ve bereketle tüm dileklerimizin gerçekleşmesi temennilerimizle, katılan misafirlerimize teşekkür ederiz. 05.05.2022
TYSD Çankırı Şubemizin Kültürel Etkinliği
Çankırı şubesi olarak kışı karşılamak için düzenlediğimiz ” Çankırı Kıymalısı” günü üyelerimiz ve Çankırılı hanımlar tarafından büyük ilgi gördü. Tüm Şubelerimizi Çankırı kıymalısını tatmaları için Şehrimize bekliyoruz. 11.11.2022