TYSD Çanakkale Şubemizin Yardımları
Ramazan ayı boyunca bizzat derneğimize gelerek ya da banka hesabımıza bağış yapan yardım seven dostlarımıza minnettarız…
Hazırladığımız erzak çeklerine ek olarak, iki bağışçımızın 50 adet çekini 10 ‘ar adet olmak üzere ailelerimize ulaştırdık…
İhtiyaç sahibi ailelerimize nakdi yardımda bulunduk…
Burslu öğrencilerimizin burslarını hesaplarına yatırdık…
Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram dileklerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Çanakkale Şubesi Zeka Oyunları Sınıfı
Çanakkale Şubemiz, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlenen protokol ile Çanakkale Merkez Gazi Ortaokuluna ” zeka oyunları ” sınıfı yaptıracaklardır.
TYSD Çanakkale Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kermes Düzenlemişlerdir
Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz kermesimize birbirinden güzel yiyecekler hazırlayıp getiren, ürünlerimizi satın alarak katkı sağlayan değerli üyelerimize, yardım seven dostlarımıza gönülden teşekkür ederiz 21.11.2022
TYSD Çanakkale Şubemiz
Bina bağışçımızın ruhuna ve derneğimiz için geleneksel mevlüdümüzü Kilitbahir Cahidii Sultan Camii’nde oldukça güzel katılımın olduğu üye grubumuzla gerçekleştirdik. Dualarımızı ettik. Hepimize sağlık, hayır ve bereket diledik. Allah kabul etsin.