TYSD Çanakkale Şubemizden Bisiklet Bağışı
Belediye Başkanımız Sn. Ülgür GÖKHAN, 50 öğrencimizin hayallerini gerçekleştirmemize vesile oldu.
PEDALLAR HAYALLERE DÖNSÜN Projesi kapsamında 4 okuldan seçtiğimiz, aralarında TYSD bursiyeri olan 4 orta öğretim öğrencimizinde bulunduğu 50 çocuğumuza, Belediye Başkanımız, protokol misafirlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve misafirlerimizin katılımıyla düzenlenen etkinlikte bisikletlerini armağan ettik. Emek veren herkese, Sn GÖKHAN’a teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Çanakkale Şubemiz
Bina bağışçımızın ruhuna ve derneğimiz için geleneksel mevlüdümüzü Kilitbahir Cahidii Sultan Camii’nde oldukça güzel katılımın olduğu üye grubumuzla gerçekleştirdik. Dualarımızı ettik. Hepimize sağlık, hayır ve bereket diledik. Allah kabul etsin.
TYSD Çanakkale Şubesinin 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
91. kuruluş yılımızı dostlarımızla coşkuyla kutladık. Sağlıkla, beraberce, başarılı çalışmalarımızla nice yıllara dileğinde bulunduk…
TYSD Çanakkale Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
ATAMIZI büyük saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz #10kasım 12.11.2023