TYSD Çanakkale Şubemiz Öğrencilerimiz İçin 10 Bin TL Gıda Yardımında Bulunmuştur
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında öğrencilere destek amaçlı kurulan ÇOMÜ Butik’ten yararlanan öğrencilerimiz için 10 bin TL gıda desteğinde bulunduk.
Bizlerle öğrencilerimiz arasında köprü olan ve iletişimimizi sağlayan Değerli Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Hicran Özlem’e ve gönüllü öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
08.02.2024
Diğer Yazılar
TYSD Çanakkale Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
27.Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Katılan tüm üyelerimize teşekkürlerimizle. 05.02.2022
TYSD Çanakkale Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Çanakkale Şubesi olarak doğumundan itibaren 6 yıldan beri aylık sağlık destek yardımı yaptığımız özel koşul gereksinimli Varol Baran Ayla’nın çift taraflı kanal artrezi ve çene uzatma
TYSD Çanakkale Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak için düzenlediğimiz İstanbul Gezimiz’den güzel anılarla döndük. Bizimle birlikte olan tüm üyelerimize ve dostlarımıza teşekkürlerimizle. 18.05.2022