TYSD Bursa Şubesi 40. Yıl Ödülü
Bursa Şubemizin Danışma Kurulu Üyesi, Cihan TARHAN hanımefendiye derneğimize vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
40 YIL HİZMET ÖDÜLÜ , Şube başkanımız Leyla OLGAÇ tarafından takdim edilmiştir. Cihan TARHAN arkadaşımızı gönülden kutlar, derneğimize hizmet ve katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
Diğer Yazılar
Plastik Kapakları Toplayalım, Çocuklarımızı Anasınıfına Kavuşturalım Kampanyası Başlatılmıştır
Anasınıfı donanımını gerçekleştiren şubemiz, yeni sınıflar açmak için “Plastik Kapakları Toplayalım, Çocuklarımızı Anasınıfına Kavuşturalım” kampanyası başlatmıştır. Bastırılan afişler Bursa’nın her yerine astırılmıştır.
TYSD Bursa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan’ın ilk haftasında bağışçılarımızın desteği ile 125 adet 200₺lik, 25 adet 100₺ lik gıda kartı ve 50 adet gıda kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Öğrenci burslarımıza ilaveten 150 şer ₺ ramazan
TYSD Bursa Şubemizin 25 Ailemize Gıda Kartı, 30 Öğrencimize Burs Yardımı ve 50 Ailemize Temel Gıda Yardımları
Yılın son haftasında 25 ailemize gıda kartı, 30 öğrencimize burs yardımı, 50 ailemize de temel gıda maddelerinden oluşan erzak poşetlerinin dağıtımını gerçekleştirdik… Sağlıklı ve mutlu bir yıl dileriz. 31.12.2021