TYSD Burhaniye Şubemizin Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
Bu Kurban Bayramı içinde bulunduğumuz pandemi koşulları sebebiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dernek binamızda buluşamadık ancak gönüllerimiz birlikteydi..
Banka aracılığı ile nakit yardımında bulunduk ,iyi günlerde harcansın
TSYD ailesine emek veren , destek olan tüm saygıdeğer üyelerimizin ve dostlarımızın bayramını kutlar esenlikler dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Burhaniye Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Bahar Konseri Düzenlemiştir
Tüm geliri ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına bağışlanan Bahar Konserimizde sahne alan Solistlerimiz Yeşim İnce, Nesrin Yerlikaya ve Orkestra elemanlarına, Belediye Başkan Vekilimiz Ayten Tuna’ ya ve tüm gönül dostlarımıza
TYSD Burhaniye Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç CEYLAN’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz… Kendisine rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. 02.09.2021
TYSD Burhaniye Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Heyeti başta olmak üzere katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür eder, tüm camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz. 31.01.2022