TYSD Burhaniye Şubemiz Sucuoğlu Ailesine En Derin Minnet Duygularını Sunmaktadır
TYSD BURHANİYE ŞUBESİ FİKRET SUCUOĞLU EVİ’mizin açılışında çok değerli büyüğümüz, Şube kurucu Başkanımız F. Sucuoğlu’nun evlatları;
Dr. Kamuran Sucuoğlu Öztan, Prof. Dr. Bülbin Sucuoğlu ve Prof. Dr. Haluk Sucuoğlu’na
Derneğimiz adına teşekkürlerimizi sunduk.
Büyüdükleri, anılarını sakladıkları ata yadigarı evlerini, dedelerinin İstiklal Madalyası ile birlikte Derneğimize bağışlayan yüce gönüllü, yardımsever SUCUOĞLU Ailesine en derin minnet duygularımızla…
Yaşayan, üreten, paylaşan, çalışan bir merkez olması için projelendirilen Yardım Sever Evimizin elleri, gönülleri her zaman Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizin, Kadınlarımızın ve ihtiyaçlı Ailelerimizin üzerinde olacak.
01.07.2022
Diğer Yazılar
Burhaniye TYSD Öğlen Yemeği
Bu yemekte Fikret Sucuoğlu’na oturduğu evini Derneğe bağışlaması sebebiyle şilt verilmiştir. Burada yapılan folklor,maniler,defile ve müzik şöleni yerel basında büyük ilgi görmüştür.
TYSD Burhaniye Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan dağıtımlarımızı gerçekleştirdik , bağışçılarımıza teşekkür eder , tüm camiamıza iyi bayramlar dileriz. 25.04.2022
TYSD Burhaniye Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
95. Kuruluş Yılımız anısına hazırlanacak lezzet kitabımıza yöremizin çok özel yemeği Yufkalı ve Kulaklı tatlısıyla katkıda bulunduk. Emeği geçen herkese teşekkürler. 14.12.2022