TYSD Bozüyük Şubemizin Kültür Gezisi
Öğrenci burslarımıza katkı sağlamak için GAP turu yaptık. Tüm katılan dostlarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Bozüyük Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Pandemi döneminde tedbir alarak ATATÜRK EĞİTİM BURSLU öğrencilerimize burs vermeye devam ediyoruz… Bizden talepte bulunan öğrencilerimize online eğitim için tablet temin edip ulaştırıyoruz… Kanser tedavisi devam eden bir hastamızın ihtiyaçlarını
TYSD Bozüyük Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92. Yıl kutlamalar️ımızda ATAMIZ’a çelengimizi sunduktan sonra üyelerimizle kahvaltıda bir araya geldik… Nice yıllara…
TYSD Bozüyük Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
10 Kasım’ da 100 Cumhuriyet Kadını Belediye Başkanımız Sn. Talat Bakkalcıoğlu’ nun destekleriyle Ankara ‘ da idik. Milletvekilimiz Sn. Yaşar Tüzün ve eşleri bizleri karşılayarak Türkiye Büyük Millet Meclisini gezdirdiler