TYSD Bozüyük Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
10 Kasım’ da 100 Cumhuriyet Kadını Belediye Başkanımız Sn. Talat Bakkalcıoğlu’ nun destekleriyle Ankara ‘ da idik.
Milletvekilimiz Sn. Yaşar Tüzün ve eşleri bizleri karşılayarak Türkiye Büyük Millet Meclisini gezdirdiler ve Meclis Genel Kurulunu ziyaretçi locasından izleme fırsatı bulduk.
Ardından Anıtkabir ziyaretimizde duygu dolu anlar yaşayarak ATAMIZI saygı, rahmet ve çok büyük özlemle andık.
Ruhu şad olsun.
11.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Bozüyük Şubemizden Merhum Genel Başkanımız Adına 20 Adet Fidan Bağışı
Merhum Genel Başkanımız Birsen Eldem adına 20 adet fidan bağışında bulunduk…
TYSD Bozüyük Şubemizin Gerçekleştirmiş Olduğu Anlamlı Ziyaret
Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Genel Sekreterimiz Gül BERK, tecrübe büyüğümüz Ayla ERTÜZÜN Şubemizi ziyaret ettiler. Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz ve Belediye Başkanımızın eşleri Merih BAKKALCIOĞLU ile güzel bir sabah buluşması yaşadık.
TYSD Bozüyük Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Zorlu hava koşullarına rağmen bizi yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız’ın eşi Sevgili Merih Bakkalcıoğlu’na, Genel Kurul toplantımızı başarıyla yürüten Divan Başkanımız Gülseren Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları Hatice