TYSD Bornova Şubemize Anlamlı Ziyaret
Atatürk eğitim bursu ile okuyan sevgili öğrencimiz Ortopedi Uzmanı Doktorumuz eşi ve çocuğu ile Derneğimizi ziyarete geldi. Bizler çok mutlu olduk, onur duyduk. Torunumuza güzel yarınlar diledik…
Diğer Yazılar
TYSD Bornova Şubesi Genel Kurulu
Bornova Şubemiz Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirmiştir. Yeni dönem için yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılı çalışmalar dileriz.
TYSD Bornova Şubemiz Yeni Yıl Kutlaması Etkinliği Gerçekleştirmiştir
Bornova Şubesi olarak üyelerimizle yeni yıl yemeğinde buluştuk. Hem hasret giderdik hem öğrencilerimiz için hediye çekilişi yaptık Sağlıklı ve bereketli nice seneler dileklerimizle. 27.12.2022
TYSD Bornova Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz SEFERİHİSAR SIĞACIK Gezimize katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 25.10.2022