TYSD Beyoğlu Şubesinden Engellilere Destek
Beyoğlu Şubemiz tarafından, 9 Mayısta gerçekleştirilen Gebze Teknik Üniversitesi – Kelebeğin Düşü Engelsiz Festivali kapsamında, ikisi akülü olmak üzere,on tekerlekli sandalyeyi üniversite rektörlüğüne teslim edilerek derneğimizin tanıtımı yapmışlardır.
Rektör Prof. Dr. Haluk Görün, Kaymakam Mehmet Aslan,Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve Şube Başkanımız Saadet Suyolcuoğlu’nun konuşmaları büyük bir heyecanla dinlemişler ve Derneğimize ödül sunmuşlardır.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizden Şehit Ailelerine Yemek
Şubemiz 12 Mayıs 2017 de Sehit ve Gaziler Derneği yararına Edirnekapı şehitliğinde şehit aileleri için 300 kişilik yemek vermişlerdir.
TYSD Bakırköy ve Beyoğlu Şubelerimizin Sağlık Yardımı İş Birliği
Bakırköy şubemiz, İstanbul şubeleri arasındaki dayanışmaya güzel bir örnek olarak Beyoğlu şubemizin Koşuyolu Kartal Hastanesi Çocuk Bölümüne, üyeleri Melek Gürer’in yaptığı bağış ile nakdi katkıda bulunarak destek vermişlerdir. Şubemizce GATA
TYSD Beyoğlu Şubemizin Gazilerimize Akülü Araba Yardımları
Gaziler Derneği ile yaptığımız görüşmeler sonucunda dört gazimiz için bağışçılarımızın katkıları ile alınan akülü arabaların teslimini gerçekleştirdik… Arabalardan 1 tanesi Ordu’da yaşayan yürüme engelli Gazimize, 3 tanesi de 1982-1985 ve