TYSD Beyoğlu Şubemizin 19 Nisan Etkinliği
19 Nisan da Shangri La Oteli’nde yapılan bir etkinliğin kapı geliri otel tarafından Beyoğlu Şubemize bağışlanmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Öğrencilerimize Atatürk Büstü Armağanında Bulunmuştur
Cumhuriyetimizin 100. TYSD ‘ nin 95. Kuruluş Yıldönümünde Koca Mustafa Paşa’daki Okulumuza yaptırdığımız ATATÜRK büstünün açılışına katıldık… Açılış töreninde Şube Başkanımız Saadet SUYOLCUOĞLU öğrencilere derneğimizin tanıtımını ve yapılan çalışmaları anlatarak
TYSD Beyoğlu Şubemizin Gazilerimize Akülü Araba Yardımları
Gaziler Derneği ile yaptığımız görüşmeler sonucunda dört gazimiz için bağışçılarımızın katkıları ile alınan akülü arabaların teslimini gerçekleştirdik… Arabalardan 1 tanesi Ordu’da yaşayan yürüme engelli Gazimize, 3 tanesi de 1982-1985 ve
Beyoğlu TYSD Yeşilçam 100 Yaşında Gecesi
Şubemizin “YEŞİLÇAM 100 YAŞINDA” gecesi İstanbul Gönen Otel’de düzenlenmiştir. Geceye yönetmenler, sanatçılar, sinema emekçileri ve şubemizin misafirleri katılmışlardır. Gecede film şarkıları ve dekorları ile yaşatılan 100 yıllık Yeşilçam hatıraları anısına