TYSD Beyoğlu Şubemizden Radyoloji Servisi Yenilemesi
Şubemiz, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Enstitüsü’nde daha önce tamamladıkları Pediatrik Radyoloji bölümünün yenilenmesinden sonra şimdi de yetişkin Radyoloji servisinin 600 metrekarelik inşaat alanı yenileme çalışmalarına devam etmektedir.
Tamamen yıkılıp yeniden yapılan ve inşaatı devam eden servisin açılışı Temmuz ayının ilk haftasında yapılacaktır.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubesi ve “ÇOKSEV” İşbirliği İle
Tysd Beyoğlu şubesi çalışmalarına başlamıştır. Bayramın 1.günü kesilen ,Şoklanarak ve tasnif edilerek saklanan hayırsever dostlarımızın kurban bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmıştır. A Plus Migrosta titizlikle saklanan etleri derneğimize bizzat götürerek 35
TYSD’nin Üsküp’de Yaptıracağı Atatürk Heykeli İle İlgili Beyoğlu Şubemizin Faaliyetleri
TYSD ‘nin kuruluşunun 91. yılı anısına ÜSKÜP ‘de yaptıracağımız ATATÜRK heykelimizinin yerinin belirlenmesi, ön görüşmelerinin gerçekleştirilmesi için Derneğimizi, Genel Başkanımızı ve 133 Şubemizi temsilen Genel proje yürütücüsü Beyoğlu Şubesi Başkanımız
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Yapmış Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayının Bereketiyle; 74 öğrencimizin bursları, 22 ailemize 300TL tutarında gıda kartı, ihtiyaçlı ailelere fitre ve zekat, Bayram haftasında ise 400TL tutarında market kartları dağıtıldı Bir üyemiz tarafından Şubemize hasta