TYSD Başiskele Şubemizden Yüksekova’daki İlköğretim Okulu Öğrencilerine Giyecek Yardımı
Hakkari Yüksekova’da 500 ilköğretim okulu öğrencimize “500 BOT VE 500 MONT” projemiz kapsamında armağanlarını gönderdik.
TYSD’ nin kuruluşunun 90. Yıl etkinliği olarak ele aldığımız Hakkari / Yüksekova’daki ihtiyaç sahibi 500 öğrencimize bot ve mont temini çalışmalarımız başarı ile tamamlanmış ve başta Şehit ve Gazi yakını öğrencilerimiz olmak üzere ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yeni yıl armağanı olarak verilmiştir.
1000 adet mont ve botlar LCW Firmasınca karşılanmış olup, bizzat 3. Tümen Komutanımız Tüm General Sn. Metin TOKEL’in himayelerinde dağıtılmıştır.
Sn. Generalimiz ve LCW Firması yetkilileri olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Başiskele Şubemiz Burslu Öğrencilerimizin Yararına Kültürel Etkinlik Gerçekleştirmiştir
Pandemi koşullarında başladığımız yeni çalışma yılımız hayırlı uğurlu olsun. Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak, onların eğitim hayatlarına destek olmak en büyük hedefimiz. Bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz… 09.10.2021
TYSD Başiskele Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Başiskele şubesi olarak 8 ay boyunca karşılıksız burs ödemelerimizi başlattık… Gözlerinden rahatsız olan kızımıza özel bilgisayar hediye ettik… “Bir öğrenci de sen okut” diyerek çıktığımız çocuklarımızın eğitim yolculuğunda yanımızda olan
TYSD Başiskele Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Derneğimizin 95. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutlamaktadır
Cumhuriyetimizin 100., Derneğimizin 95. kuruluş yılını Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla coşkuyla kutladık. Etkinliklerimizi, öğrencilerimizi, hizmetlerimizi konuşarak kararlarımızı aldık. Nice yardımlara, nice kutlamalara… 07.11.2023