TYSD Başiskele Şubemizden Yüksekova’daki İlköğretim Okulu Öğrencilerine Giyecek Yardımı

TYSD Başiskele Şubemizden Yüksekova’daki İlköğretim Okulu Öğrencilerine Giyecek Yardımı

Hakkari Yüksekova’da 500 ilköğretim okulu öğrencimize “500 BOT VE 500 MONT” projemiz kapsamında armağanlarını gönderdik.

TYSD’ nin kuruluşunun 90. Yıl etkinliği olarak ele aldığımız Hakkari / Yüksekova’daki ihtiyaç sahibi 500 öğrencimize bot ve mont temini çalışmalarımız başarı ile tamamlanmış ve başta Şehit ve Gazi yakını öğrencilerimiz olmak üzere ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yeni yıl armağanı olarak verilmiştir.
1000 adet mont ve botlar LCW Firmasınca karşılanmış olup, bizzat 3. Tümen Komutanımız Tüm General Sn. Metin TOKEL’in himayelerinde dağıtılmıştır. 
Sn. Generalimiz ve LCW Firması yetkilileri olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Diğer Yazılar

Başiskele

TYSD Başiskele Şubesi Genel Kurulu

Başiskele Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir.Arkadaşlarımızı gönülden kutlar,yeni dönem için bol şans ve güzel çalışmalar dileriz.

Başiskele

Başiskele’den Okuma Ödülü

Şubemizin yaptırdığı kütüphanenin “En çok okuyana hediye” yarışması sona ermiştir. Çocuklarımıza hediye bisiklet ve altınlar Başiskele kaymakamı tarafından verilmiştir.

Başiskele

TYSD Başiskele Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimize Yardımları

Öğrencilerimizin her biri Bayram harçlıklarıyla beraber bu ay 900₺ olarak aldılar burslarını. İhtiyaçlı ailelerimize alışveriş kartlarını dağıttık. Fitre ve zekatları için Derneğimizi aracı kılan bağışçılarımıza minnettarız. Tıp öğrencimiz ve Başkanımız