TYSD Başiskele Şubemizden Kütüphane Açılışı
90 . Yılımız anısına ATATÜRK KÖŞESİ ve KÜTÜPHANE açılışımızda sevgili üyelerimiz ve dostlarımızla birlikte olmak bize güç katacaktır.
Diğer Yazılar
TYSD Başiskele Şubemiz Burslu Öğrencilerimizin Yararına Kültürel Etkinlik Gerçekleştirmiştir
Pandemi koşullarında başladığımız yeni çalışma yılımız hayırlı uğurlu olsun. Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak, onların eğitim hayatlarına destek olmak en büyük hedefimiz. Bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz… 09.10.2021
TYSD Başiskele Şubemizin Öğrencilerimize Burs Ailelerine Erzak Yardımları
Öğrencilerimizin mayıs ayı burslarıyla birlikte ailelerine de ramazan erzak yardımlarımızı gönderdik. İhtiyaçlı ailelerimize adreslerinde erzak kolileri evlerine teslim edildi… Pandemi sürecinde bağışlarıyla hep Derneğimizin yanımızda olan üye ve dostlarımıza gönülden
TYSD Başiskele Şubemiz
91. Yılımız kutlu olsun…