TYSD Bartın Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik.
Yeni çalışma dönemimizin başarılı ve bereketli olmasını dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Bartın Şubemizin 9 Üniversite Öğrencimize Spor Ayakkabı Yardımları
Bartın’da yaşanan sel felaketinden dolayı ayakkabı ve giysileri zarar gören 9 üniversite öğrencimizin spor ayakkabıları aldık… İyi günlerde kullansınlar. 30.06.2022
Bartın Öğrencilere Giyecek Yardımı
Şubemiz LC Waikiki firmasının katkıları ile 250 ilköğretim öğrencisini giydirmiştir.
TYSD Bartın Şubemizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlaması
Genel Merkezimiz’in 93. yıl hediyesi olan Atatürk Tablosunun önünde ilk buluşmamızı Kadınlar Günü vesilesiyle gerçekleştirdik… Samsun milletvekili Bedri Yaşar, Kadınlar Günümüzü kutlamaya derneğimize çiçeği ve Atatürk Resmi armağanı ile geldi…